"Adobe Acrobat Pro DC 2019 PDF Į "Word" Mac Konversijos PDF Editor

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€7.14

€12.98

"Adobe Acrobat Pro DC - 2019 - Gyvenime - "Windows\ "Mac"

Mes ne siuntimo mygtuką sauga, šis produktas labai brangus, blogų tautų duoti raktą ir sako, "neveikia" ir mes ne patikrinti šį statusą.mums reikia jūsų tolerancija.mes pridėta tikėtis jūsų aktyvavimo duomenų failą, ir produktas bus auto activativated.

Kategorija: Pilna versija visame Pasaulyje

Grąžinti: Priimami, jei jokios klaidos rasti produkto

Veikia ir "windows" versija: Win10, ir "Mac OS" sistema

Kalbos: multi-kalbos

Ką isAdobe "Acrobat Pro"?

Su " Adobe Acrobat Pro Visada mėgautis naujausių technologijų daug bendrų, darbas iš bet kur, bet kuriuo metu, PDF priemonė, prieinama beveik bet koks prietaisas,.

Jūsų poreikius yra tobulinamas.Ir vystosi su juo.Štai kodėl mes visada tobulinti ir pridėti funkcijų, "Adobe Acrobat".Kai jūs perkate " Adobe Acrobat DC, tada jūs gaunate funkcijos minutę jie yra išleidžiami.

Redaguoti ir Daugiau nei penki milijonai įmonių visame pasaulyje, pasitikėti, kad Pdf failus, konvertuoti Pdf failus į "Microsoft Office" formatus, ir daug daugiau.Jūs turite bendradarbiauti su bendradarbiais daugelyje vietų, ir, kai esate kelyje, pasitikėjimo Acrobat DC galimybės, kad ji atsirastų.Išlaikyti darbo vietas, juda iš visur.

Visur, kur jums esate ar kokia prietaisas išlaiko aljansas.Su Acrobat DC galite pasidalinti Pdf reikia vertinti, peržiūrėti, ir pasirašė, ir taip pat stebėti jų tobulinimo -- iš bet kurios vietos ir bet koks prietaisas,.Padaryti įrašo peržiūrų sklandžiai.

Šiuo metu, renkant pastabas ir dalintis Pdf yra taip paprasta, kaip ir siųsti el. paštą, tačiau visiškai stebėsenos ir kontrolės, o ne priedus.Gavėjų el. paštu gauti.Jie spustelėkite pradėti, žiūrėti ir komentuoti.Kad jūsų mobilusis prietaisas yra svarbus PDF įrankis.

Visada nemokamai, ir stipresnis nei Acrobat Reader " programa yra įdaryti su įrankių, kad jūs norite aptarti Pdf, ir pamatyti, komentuoti, signalinio bet kur.Ir su Acrobat Pro DC, jūs galite padaryti daugiau.Redaguoti, kurti, organizuoti, eksporto, ir sujungti failus tiesiai iš savo mobiliojo kompiuterio arba planšetinį kompiuterį, telefoną.Palikti pieštuku atsilieka ir pasirašyti.

Užpildyti ir prisijungti prie PDF formas ant bet kurio prietaiso, ir iš visur.Parašus gali rinkti, archyvas, ir skaitmeniniu būdu stebėti pažangą pasirašytą dokumentą.

Žymos: mac makiažas, coolmoon ventiliatorius, kaspersky key, "adobe acrobat pro rakto, adob photoshop, bykski siurblys, egpu "thunderbolt" 3, 500 vatų maitinimo šaltinis, adob, 3060 rtx
Kilmės PAGAL(Kilmės)
Tipas IDE Kabeliai
Sertifikavimo PSE

Parašyti atsiliepimą

"Adobe Acrobat Pro DC 2019 PDF Į "Word" Mac Konversijos PDF Editor

2 Atsiliepimai
€5.21

Suderinamas produkto vaizdas Kas įskaičiuota Bus pristatymas pagal jūsų pasirinkimas, L garsiakalbis, R, garsiakalbio, arba 1 pora garsiakalbių.

1 Atsiliepimai
€10.09

31621954415096521 karšto pardavimo JAV dolerių 7.32 / US $ 14.04 / US $ 3.00 / US $ 3.00 / US $ 14.17 / JAV dolerių, 15.50 / 1414-0A3W0DE

0 Atsiliepimai
€14.50

Protoss-PG11 RS485 GPRS DTU 220V Belaidžio Serijos Serveris su Montavimo Geležinkelių Parama GSM/GPRS ir CMCC ar CUCC SIM Kortelės Hoge Vliegende Protoss-PG11 Algemene Beschrijving De Protoss-PG11 kan voldoen aan bijna alle M2M behoeften, waaronder automobilių lt persoonlijke stebėjimą Diensten, draadloze POS mašinos, smart metering, industriële Pda 'S, gedeeld fietsen, gedeeld auto lt Meer Hoge

0 Atsiliepimai
€7.19

Naujas Ir Patobulintas Funkcijas, Naujausia versija Photoshop CC 2021 Programinė įranga Windows vartojimas bent kartą Gyvenime ATKREIPKITE DĖMESĮ: :Už šį produktą, mes atsiųsime atsisiųskite adresą per www.kardiosignalas.lt informaciją, atsisiųsti ir aktyvinti programinę įrangą adresą. 1.Po aktyvinti programinę įrangą, tik diegimo paketas bus išsiųstas elektroniniu paštu. 2.Iš anksto suaktyvinti programinę

Panašūs produktai