Trys Bangos KOMSHINE QX50-P1 PON OTDR 1310/1490/1550nm 32/30/28dB Optinio Pluošto PON OTDR Kaina

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€1 769.71

PON OTDR KomShine QX50-P1 PON 1310/1490/1550nm 32/30/28dB OTDR su VFL

Mūsų klientai, naudodami mūsų OTDR:

* Laivų 24 Valandų per Fedex express *

* Ateina su FC+PK+LC Adapteriai *

* Anglų + Ispanų Kalbas *

* Tyrimo Rezultatų Analizė softeware *

Trumpai

Savybės:

Taikoma pluošto Tinklai su PLC Skaldymo Bangos ilgis: 1310/1550+1490nm Iki 32/30/28dB High Dynamic Range Atstumo Diapazonas: 4,8,16,32,64,128,256 km Impulso su: 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 ns 640×480, 6.5 colių TFT-LCD ekranas (touch screen) USB sąsajos, remti USB stick, ir spausdintuvas, ir tiesioginis kabelis atsisiųsti į PC per ActiveSync " Atminties kiekį. >800 pėdsakų, integruota ličio baterija su didelės talpos, daugiau kaip 8 valandų veikimo gyvenimo Ekranas: Spalvotas LCD Vienerius metus Orderis

Techniniai duomenys:

Modelis = QX50-P1 PON Bangos ilgis(nm) = 1310/1490/1550 Dinaminis diapazonas(dB) = 32/30/28 Impulso plotis (ns) = 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Ekranas 6.5 colių TFT LCD jutiklinio ekrano Įvykio aklas zona (m) = 1.8 Slopinimas aklas zona (m) = 9 Tiesiškumas (dB/dB) = ±0.05 dB/ dB Nuostolio riba (dB) = 0.05 Nuostolių raiškos santykis (dB) = 0.001 Atrankos raiškos santykis (m) = 0.125 8 mėginių Ėmimo vieta = 32k Atstumo paklaida (m) = ±(1 m + 5×10 -5 × atstumas + atrankos intervalas) Atstumas sritis (km) = 0.3 to180 Atminties talpa pėdsakų = SD Kortelė (4G), > 10000 vienetų Trukmės matavimo = Apibrėžta vartotojo; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, ir 3min yra pasirenkami Optinė sąsaja = FC/UPC+SC/UPC+LC/UPC Duomenų sąsają = USB sąsaja, SD kortelės sąsaja Vaizdo Gedimų Lokatorius = Turimas Maitinimo = Ličio baterija; nepertraukiamojo darbo trukmė ≥ 8 valandas Garantinio laikotarpio trukmė-12 mėnesių Standartinis Paketas:

QX50 OTDR

FC+PK+LC UPC Jungtys

SM Fiber Optic Patch Cord FC-SC 1M

Bandymo Ir Kalibravimo Ataskaitą

AC/DC adapteris

Kokybės sertifikavimo

Pėdsakų analizavimo programinė įranga(CD)

Vidinė Baterija

Naudotojo Vadovas

Lagaminas

Jums gali patikti:

Optinio pluošto Nešiojamą QX45 SM OTDR (500m kabelį langelį nemokamai)

Optinio pluošto Švaresnis KCC-550/KCC-600

Optinio pluošto Mini Tipo, Galios Matuoklis ir Šviesos Šaltinis

Mokėjimo

1. Mes priimame Alipay, "Western Union" ir T/T. Visomis pagrindinėmis kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2. Jei negalite kasos laiku iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą.

Garantija

1. 12 Mėnesių Gamintojo Garantija (Išskyrus nenatūralu damagement ar misusage).Bet koks produktas bus išbandyta 100% iki pristatymo.

Visų Garantija:

1. jei mašina ateina su bet kokia maža problema: prašome susisiekti su mumis artimiausiu metu.mes jums internete remia: Telefono Ryšio, elektroninio Pašto ir Video Pamoka.ir siųsti jums atsargines dalis express

2. Jei mašina ateina su problema: mes prašome jūsų siųsti jį atgal į mus, suremontuotas.ir tada siųsti itback jums.Mes atsiųsime naują mašiną, jei mes negalime nustatyti skaldytų mašina.

Garantija:

Jei pirkėjas turi dalys, pardavėjas žada pasiūlyti, tik bazinės kainos.

Atsiliepimai

Mes vertiname 5-žvaigždučių teigiamų atsiliepimų , tai gerai, mūsų ilgalaikės verslo, svarbiausia , tiesa, vertinimas, gali padėti daug pirkėjų ir padidintų patikimumą, sąžiningas pardavėjas.

Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus ir pasiūlyti atsakymas per 24 val.

Žymos: Pluošto, matuoklis pon, d-link maršrutizatorius, jdsu viavi otdr, gpon matuoklis, ubiquiti wifi prieigos taškas, mikrotik maršrutizatorius, 1625nm, otdr testeris, mikrotik routerboard
Dydis 25*25*25cm
Adapteriai
Ilgiai
Elemento Ilgio 1m
Jungties Tipas SC/UPC
Atstumas Nuotolis
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Prekės Pavadinimas komshine
Suderinamas D-Link
Pėdsakų Analizės Programinė Įranga
Dinaminis diapazonas
Garantija
Modelio Numeris QX50-P1 PON OTDR
Įvykio aklas zona (m) <1,8 m
Lygus
Screnn

Parašyti atsiliepimą

Trys Bangos KOMSHINE QX50-P1 PON OTDR 1310/1490/1550nm 32/30/28dB Optinio Pluošto PON OTDR Kaina

Trys Bangos KOMSHINE QX50-P1 PON OTDR 1310/1490/1550nm 32/30/28dB Optinio Pluošto PON OTDR Kaina

3 Atsiliepimai
€6.02

Techniniai duomenys: Medžiaga: EVA Putos Mygtukai Specifikacijos: 25 vienetų (9 vienetų kilimėlis,12 vienetų tvoros,4 gabalų kampų) Tinka: Kūdikiams nuo 3 mėnesių Vienas gabalas dydis: apie 30*30 cm/11.81*11.81 Funkcijų: 1. Kai kūdikis yra nuskaitymo, mokymosi vaikščioti ir žaisti, visada yra neišvengiamas guzas, kad gerai suprojektuoti nuskaitymo kilimėlis yra būtina turėti kiekvienam atsargūs motina. 2. Minkšta medžiaga,

3 Atsiliepimai
€8.27

Dydžių Lentelė dydis rodo, svoris nemokamai / XS / S / M 40-50 kg L 50-60 kg XL 60-70 kg Vitrina Modelį ir Produkto Aprašyti modelio pagrindinė informacija ir dydį, jis/ji dėvi. Skalbimo Instrukcijos Išsamus skalbimo instrukcijos.Pavyzdžiui, plovimas su temperatūra-ne didesnis nei 30, nenaudoti baliklio, pakabinti sausas, ne geležies, ne sausas valymas, ir kt. Aprašykite savo prekės

2 Atsiliepimai
€7.44

Aprašymas *1. Viršelis: oda *2. Užpildas: atminties putos *3. Spalva: Juoda-Raudona, Juoda, Kavos, Smėlio *4. Naudojimas: juosmens atrama, skirta automobilio/office/home/kelionės Savybės *1. PU išorinis yra patvarus, minkštas, patogus liesti. *2. Atminties putų užpildas suteikia 3-5sec lėtai rikošetas įgaubtas tinka galvos ir kaklo. *3. Padidinti gylis concavity ištaisyti galvos nuokrypis, suteikti visą

1 Atsiliepimai
€3.80

Pastaba: Visos modelis paveikslėlyje yra prieinama ,jei jums reikia ,palikite pranešimą, kai vieta užsakymą !!! Pastaba: Visos modelis paveikslėlyje yra prieinama ,jei jums reikia ,palikite pranešimą, kai vieta užsakymą !!!

Panašūs produktai